ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Trenažery

Řidičský trenažér pro výcvik řízení osobního automobilu a výuku pravidel silničního provozu. Svou konstrukcí i ovládacími prvky věrně simuluje skutečné vozidlo a spolu s projekčním systémem nabízí bezpečné a efektivní prostředí pro praktický řidičský výcvik.

Výuka s trenažérem AT-217

  • Praxí ověřené řešení pro výcvik žáků v autoškole
  • Vše jako v opravdovém vozidle
  • Nácvik návyků v bezpečí učebny a bez stresu
  • Simulace všech běžných dopravních situací
  • Automatizovaná výuka a vyhodnocení pokroku
Autentická kabina s plnou funkčností
Interiér kabiny odpovídá vozu Škoda Fabia III. generace. Volant, pedály, řadící páka, ruční brzda a ostatní ovládací prvky jsou plně funkční. Volant je vybaven funkcí simulující odpor volantu při manévrování. Pro realistický dojem z jízdy je trenažér doplněn zvukem motoru.

Počítačem generovaný 3D obraz
Výcvikové scény jsou realisticky zobrazovány soustavou širokoúhlých LCD monitorů, včetně obrazu ve zpětných zrcátkách.

Metodika výuky
Je rozdělena do bloků tak, aby žák získával dovednosti v ovládání vozidla postupně. Výuka začíná seznámením se s ovládacími prvky v kabině, pokračuje nácvikem  rozjíždění, manévrování a pokračuje řešením dopravních situací. Výcvik je řízen pokyny hlasového výstupu elektronického instruktora.

Vyhodnocování pokroku ve výuce
Indikační panel zobrazuje práci žáka se spojkou, brzdou a řazením. Po ukončení každého výukového bloku jsou k dispozici informace o úspěšnosti a chybách během výukové lekce.

Nácvik rizikových situací
Kromě nácviku za běžných podmínek lze vyzkoušet i jízdu za ztížených podmínek jako je jízda na různém povrchu (asfalt, náledí, štěrk), jízda v mlze, vyhýbání se nahodilým překážkám (zvěř) nebo couvání s přívěsným vozíkem.

Prevence
Vyzkoušíte si pomocí speciálních pomůcek, jízdu v opilosti, či po požití drog.

ZDARMA neomezený počet hodin jízd v autotrenažeru.

Mototrenažér

S ohledem na základní principy bezpečnosti, jako jedné z nejdůležitějších výzev, Honda vždy aktivně propagovala bezpečný jízdní výcvik.

Jízdní trenažér byl vyvinut jako instrument pro zvýšení povědomí o bezpečnosti na základě vědomostí získaných během vývoje jízdního trenažéru. Toto výcvikové zařízení umožňuje reprodukovat různorodé simulované situace na silnici realistickým způsobem, a tak umožnit zažít virtuální nebezpečné situace. Skrze opakované prohlížení kroků vedoucích k nehodě nebo ostatním nebezpečným situacím z různorodých úhlů prostřednictvím vlastní účasti, může zákazník prohloubit svoje porozumění bezpečnosti. Jako výcvikový instrument pro redukci rizika, toto zařízení může být lehce využito jak nezkušenými adepty, tak těmi, kdo mají hojné jízdní zkušenosti. Doufáme, že přispějeme k dopravní bezpečnosti tím, že umožníme velkému množství zákazníků výcvik na jízdním trenažéru. Tento jízdní trenažér je schválen Ministerstvem dopravy jako trenažér třetí skupiny dle odstavce b) přílohy č. 4 k zákonu č. 247/2000Sb. Tímto trenažérem lze tedy nahradit 40% 1. etapy výcviku, 10% 2. etapy výcviku a 10% 3. etapy výcviku.

Ukázka trenažeru